Home » Polonia Limerick, Praca » Wieczór Polskiego Biznesu

Wieczór Polskiego Biznesu

W czwartek 19 kwietnia o godzinie 18:00 w Limerick Chamber of Commerce odbędzie się drugi w 2012 roku Wieczór Polskiego Biznesu, zarówno dla osób które już mają własny biznes jak i dla tych ,które myślą o wystartowaniu. Tematem przewodnim warsztatów jest:” Wykorzystanie metody polecenia w strategii rozwoju Twojego biznesu”.

network

Po ostatnim sukcesie i dobrych opiniach uczestników organizatorzy stworzyli całą agendę spotkań do końca lipca 2012. Wszystkie warsztaty połączone są z networkigiem, czyli z budowaniem siatki własnych kontaktów biznesowych , który w Irlandii jest najpopularniejszą metodą promocji swojego biznesu i zdobywania klientów. Trener rozwoju z Forward 2 Success Patrick Mercie po raz kolejny w
fascynujący sposób naładuje swoją dobrą energią i poprowadzi przez interaktywny warsztat networkingowy a Justyna Cwojdzińska z ELI Language School zaprezentuje fałszywych przyjaciół w języku angielskim czyli słowa wpadki.

Pod koniec spotkania dołączy irlandzka grupa biznesowa BNI i na żywym organiźmie będzie można wykorzystać nabyte wcześniej umiejętności. Wieczór w dwóch językach polskim i angielskim. Rejestracja przez wysłanie maila pod adres info@eli-limerick.ie.

Więcej informacji na www.eli-limerick.ie lub pod tel.:

0863924644 (Justyna Cwojdzińska)DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


Dodaj komentarz