Home » Limerick, Praca, Praca Limerick » Cook tworzy nowe miejsca pracy

Cook tworzy nowe miejsca pracy

Cook Medical Limerick
Cook Medical jednak z największych firm medycznych jakie bazują w Irlandii, ogłosiła w zeszłym tygodniu, utworzenie nowych miejsc pracy w Limerick. Przyczyną takiej decyzji jest uzyskanie amerykańskiego certyfikatu Food and Drug Administration (FDA).

Otrzymanie Food and Drug Administration (FDA) otwiera nowy rynek zbytu dla flagowego produktu firmy, jakim jest Zilver. Urządzenie to, jest wytwarzane w Plassey w Limerick i do tej pory zostało wykorzystywane w leczeniu ponad 15.000 pacjentów z chorobą tętnic obwodowych w całej Europie. Obecnie Zilver jest dostępny w ponad 50 krajach, w tym Japonii, Tajwanie, Australii i Brazylii.

Bill Doherty, wiceprezes Cook Medical, powiedział: „Zatwierdzenie amerykańskiej koncesji Zilver PTX, oznacza, że nasza fabryka w Limerick będzie odgrywać jeszcze większą rolę w doprowadzeniu nowych technologi Cooka Medical do pacjentów na całym świecie. Dzięki temu mamy zapewnienie zarówno stabilnego wzrostu produkcji Cooka w Irlandii a zarazem jednoczesnego podnoszenia reputacji Irlandii jako światowej klasy producenta wyrobów medycznych. ”


 

Bill Doherty, nie podał jednak dokładnej liczby, nowych miejsc pracy, jakie miały by powstać w najbliższym czasie w Limerick.


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


Tags: ,

One Response to Cook tworzy nowe miejsca pracy

  1. Znajomy tam pracuje i bardoz sobie chwali $$$ 😀

    Lubię: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz