Home » Ciekawostki, Sport » Limerick Fc przenosi się na Thomond Park

Limerick Fc przenosi się na Thomond Park

limerick - fc 2012

Limerick Fc

Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnych źródeł, bliskich Limerick Fc, od przyszłego sezonu drużyna The Blues, będzie rozgrywała swoje mecze na stadionie Thomond Park.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Drużyna z Limerick ma zamiar zatrudnić nowego trenera i kilku klasowych zawodników z irlandzkiej Premier League. Dzięki ostatnim sukcesom drużyna z Limerick może liczyć nie tylko na wsparcie FAI ale także, na wsparcie ze strony władz miasta, którą chcą się upewnić, że tutejsza drużyna na stałe zagości w irlandzkiej ekstraklasie.


 

Na co liczą władze Limerick Fc?

Do tej pory na meczach Limerick Fc pojawiało się około 1tyś widzów. W raz ze zmianą stadionu, władze klubu liczą na około 2-3tyś widzów na każdym meczu i na 5tyś. widzów w meczach na szczycie.

Przedstawiciele klubu liczą, także, że dzięki przenosinom na stadion Monstersów, uda im się przyciągnąć na gro nowych fanów, a także rodziny z dziećmi. Prezes klubu już zapowiedział, że ma w planach zaprosć do Limerick jedne z czołowych klubów z Premier Ship, na rozegranie meczów towarzyskich z Limerick Fc. Z większych angielskich klubów zostały wymienione Leeds, Everton i Spurs.

Limerick Fc – Manchester City


Fotografia Limerick Fc


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


Dodaj komentarz