Home » Limerick, Polonia Limerick, Praca » WRACAM NA RYNEK PRACY – ZMIENIAM PRACĘ

WRACAM NA RYNEK PRACY – ZMIENIAM PRACĘ

warsztaty pracy
Masz dość bezradności w szukaniu pracy? Pragniesz zmienić obecną pracę i zacząć nowy rozdział w życiu? Ten warsztat jest dla Ciebie! 6 kwietnia w Hotelu Absolute specjalista od coachingu i rekrutacji  Patrick Mercie będzie do dyspozycji 20 uczestników, którzy jako pierwsi zgłoszą się do programu. Warsztaty trwają 6 dni i gwarantują wymierne efekty po ukończeniu wszystkich sześciu modułów. Justyna Cwojdzińska, ELI Language School, będzie tłumaczem na tych warsztatach, więc nie musisz się obawiać o swój poziomem angielskiego. Po każdym module przewidziana jest lekcja angielskiego skupiająca się na zagadnieniu omawianym w danym dniu. Warsztat jest w 80% dofinansowany przez Acist Skillnet. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu 0863924644.

 

Warsztat 1. (06.04.13)
Ćwiczenia na temat identyfikacji wartości osobistych i związanych z pracą. Identyfikacja swoich kryteriów pracy i logistyki z tym związanej. Połączenie hobby i zainteresowań z przyszłą karierą. Zajęcia z języka angielskiego skoncentrowane na zakresie słownictwa z warsztatu.
Warsztat 2. (20.04.13)
 Zdefiniowanie kolejnego kroku w rozwoju swojej kariery. Identyfikacja umiejętności, które posiadasz. Jakie umiejętności powinieneś mieć aby pójść w kierunku wybranej kariery? Zajęcia z języka angielskiego skoncentrowane na zakresie słownictwa z warsztatu.
 
Warsztat 3. (27.04.13)
Dowiedz się jak zdobyć umiejętności, potrzebne w Twojej nowej karierze. Napisanie konkurencyjnego CV, które będzie przedstawiało Twoje umiejętności omówione w warsztatcie 2. Zajęcia z języka angielskiego skoncentrowane na zakresie słownictwa z warsztatu.
Warsztat 4. (11.05.13)
 Ocena CV i kręgu Twoich kontaktów. Jak wykorzystać swoje kontakty i co im powiedzieć aby zostać przedstawionym ludziom, odpowiedzialnym za nabór do pracy. Zajęcia z języka angielskiego skoncentrowane na zakresie słownictwa z warsztatu.
Warsztat 5. (18.05.13)
Praca z CV. Jak je zmieniać w zależności od ogłoszenia o pracę. Jak napisać list motywacyjny lub  e-mail. Co robić po wysłaniu aplikacji? Zajęcia z języka angielskiego skoncentrowane na zakresie słownictwa z warsztatu.
Warsztat 6. (25.05.13)
Jak przejść przez rozmowę o pracę polegającą na analizie Twoich kompetencji i zachowania. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak negocjować swoje wynagrodzenie? Zajęcia z języka angielskiego skoncentrowane na zakresie słownictwa z warsztatu.
Miejsce: Absolut Hotel, Limerick
Start: 06.04.13
Godzina: 12:00 – 16:00
Koszt: €800
Koszt po dofinansowaniu Acist Skillnet: €150.

Pojedynczy warsztat: €40

 


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


Tags:

Dodaj komentarz