Home » Limerick, Zdrowie » Nareszcie w Limerick! Gabinet psychologiczno – pedagogiczny i terapii uzależnień

Nareszcie w Limerick! Gabinet psychologiczno – pedagogiczny i terapii uzależnień

gabinet leczenia uzal w LimerickW dzisiejszym zabieganym świecie, uczucie osamotnienia i zagubienia nie jest sprawą rzadką. Być może nadmiar obowiązków i tempo sprawia, że ludzie coraz częściej zamykają się w czterech ścianach swojego pokoju lub szukają ukojenia w uzależnieniach.

Trudności w małżeństwie, w wychowywaniu dzieci, w pracy, w relacjach, powodują, że człowiek zaczyna czuć się słaby, nerwowy, szuka pomocy, ale rozmowy ze znajomymi okazują się mało pomocne.

Gabinet psychologiczny w Limerick jest odpowiedzią na potrzeby jakie pojawiają się wśród naszej limerickiej Polonii.

Wykwalifikowany psycholog w przyjaznym gabinecie pozwoli Ci przyjrzeć się sobie i przyczynom obecnej sytuacji, pomoże odzyskać utracony spokój i przywrócić wiarę w swoje możliwości.

Nie tylko dorosłym, ale i dzieciom towarzyszom różne problemy, tu odpowiedzią jest pomoc pedagogiczna.

Pragniemy, aby pomoc tym najmniejszym była jak najbardziej kompleksowa oferując oprócz pomocy pedagoga, wsparcie logopedy.

Rozwój mowy jest jedną z ważniejszych umiejętności, jaką zdobywa dziecko na przestrzeni wielu lat. Prawidłowa wymowa ma duże znaczenie dla powodzenia w nauce czytania i pisania oraz zdobywania sukcesów w życiu dorosłym. W gabinecie będzie można uzyskać poradę logopedyczną, przeprowadzić diagnozę i terapię wad wymowy.
Ponieważ szczególnie interesuje nas temat dwujęzyczności, czyli jak wygląda u dzieci nauka dwóch języków, do współpracy zaprosiliśmy eksperta z Anglii, również logopedę.

Gabinet psychologiczny w Limerick

Ostatnim, nie mniej ważnym profilem działalności Gabinetu, jest pomoc osobom uzależnionym i współuzależnionym. Dostępność do substancji psychoaktywnych (alkoholu, narkotyków, a także korzystanie z Internetu, zbytnie zamiłowanie do hazardu ) jest coraz łatwiejsze a i wiek osób sięgających po te środki coraz niższy.

Choroba alkoholowa czy inne uzależnienia kierują się swoimi mechanizmami, a silna wola i mocne postanowienia okazują się nieskuteczne niszcząc życie chorej osoby oraz jej bliskich. Chcąc uwolnić się z tej śmiertelnej pułapki na początek wystarczy podjąć jedną, odważną decyzję – zgłosić się po pomoc.
Jeżeli jakikolwiek oferowana przez nas forma pomocy może Ci się przydać – śmiało skontaktuj się z nami:

Wioletta Handzelewicz ( pedagog, terapeuta uzależnień w procesie certyfikacyjnym)
085 70 80 764

Anna Petryka-Stępień (logopeda)
0862571331

Agata Głyda (psycholog)
0834266225

ADRES:
Geroges Quay House
Georges Quay
Unit 2b(pokój 30)
Limerick


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


Dodaj komentarz