Home » Limerick » Uwaga! Na skażoną wodę w kranach!

Uwaga! Na skażoną wodę w kranach!

woda
Limerick County Council przestrzega przed piciem nie gotowanej wody z kranu! W związku z brakiem elektryczności, w niektórych częściach Co. Limerick wystąpiły utrudnienia w dostawach pitnej wody.

Due to the electricity power cuts following yesterday’s storm, Limerick County Council is not in a position to guarantee that water supplies throughout the County are treated to the standards required by the Drinking Water Regulations.

Zgodnie ze wskazówkami Health Service Executive, zalecane jest gotowanie wody przed jej użyciem. W miejscach, w których przygotowanie wody jest nie możliwe, zalecane jest picie wody z butelek.

Woda powinna zostać przygotowana przed:

  • piciem
  • przygotowaniem potraw
  • myciem zębów

Zakaz spożywania wody nie obejmuje miasta Limerick i jego przedmieść

Odpowiednie służby pracują nad przywróceniem dostaw czystej wody, jednocześnie utrzymując zakaz spożywania wody do odwołania. Więcej informacji już wkrótce.

Źródło Limerick County Council


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


One Response to Uwaga! Na skażoną wodę w kranach!

  1. Czy woda w Limerick City jest ok, tego nie jestem pewna. Wczoraj rano wypiłam szklankę wody z kranu i całe popołudnie spędziłam na kibelku. Nie wiem, może to przypadek, ale modląc się do kibelka pomyślałam, że to własnie przez wodę z kranu.

    Lubię: Dobre 0 Słabe 0

Dodaj komentarz