Home » Imprezy, Irlandia » Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju
Nie lada gratka czeka na miłośników kabaretu. W dniach 6-8 czerwca wystąpi w Irlandii Kabaret Moralnego Niepokoju absolutnie w nowym wydaniu.
„Pogoda na suma”, bo tak zatytułowany jest nowy cykl skeczów KMN, to mieszanka wybuchowa ktora bije rekordy popularnosci. Skecze nieemitowane w telewizji, piosenki wcześniej nie wykonywane i wreszcie nowa postać w składzie kabaretu.
Na scenie zobaczymy między innymi próbę generalną spektaklu podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika., który oprowadzi nas po swoich czterech kątach.Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Jeżeli publiczność zapragnie bisów, to Kabaret Moralnego Niepokoju z radością przypomni przeboje swoich wcześniejszych programów.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny świetnej zabawy .

 • 6.06. godz 20.00 – Galway, Town Hall Theatre, Galway
 • 7.06. godz 19.30 – Cork, Cork School of Music
 • 8.06. godz 17.00 i 19.30 – Dublin, Tivoli Teatre, 135 Francis St

Bilety w cenie € 26 do nabycia:
GALWAY- sklep: PAPU, VITAMIN SHOP
CORK – sklep: PEWEX, MERKURY, LIDER, Salon DOUGLAS TV
WATERFORD – Ksiegarnia RENATKA
DUBLIN I OKOLICE- sklepy MROZ, BOSHKA – hair beauty salon Blanchardstown, Vitamin Shop Blanchardstown , Tanning Studio – Sun Body – solarium( 58-66 Parnell Stree City Centre D1, Glasnevin D 11, Lucan D 22), Polska Ksiegarnia 11/12 Parnell Str. D1

Więcej informacji w mediach i pod nr tel. 087 647 92 57 i 085 735 37 83
Zapraszamy!

I jeszcze mala zapowiedz tego co nas czeka po wakacjach.Juz 28 wrzesnia, wydarzenie, jakiego jeszcze nie bylo. Zobaczymy na scenie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny wystep Artura Andrusa w Dublinie.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, Mistrz Mowy Polskiej…
Wiecej informacji wkrotce…
________________________________________________

Serdecznie zapraszamy na koncert jubileuszowy Polonijnego Zespółu Pieśni i Tańca „Koniczyna” z okazji 5-lecia działalności, który odbędzie się 12. października 2014 o godz. 17:00 w Teatrze Axis w Dublinie. W programie wiele atrakcji: m. in. loteria, finał konkursu plastycznego, teatrzyk dla dzieci.
Bilety do nabycia na stronie: http://www.axis-ballymun.ie


DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


One Response to Kabaret Moralnego Niepokoju

 1. Organizator występu Kabaretu Moralnego Niepokoju informuje, iż w dniu 8 czerwca w Dublinie odbędzie się tylko jeden występ o godzinie 17.00. Osoby, które zakupiły bilety na godzinę 19.30, mogą odebrać pieniądze w punkcie, w którym zakupiły go lub zamienić na bilet na godzinę 17.00
  W Cork i Galway występy Kabaretu odbędą się tak, jak planowano.

  Za zmiany w programie organizator przeprasza.

  6.06. godz. 20.00 – Galway, Town Hall Theatre, Galway
  7.06. godz. 20.00 – Cork, Cork School of Music
  8.06. godz. 17.00 – Dublin, Tivoli Theatre, 135 Francis St

  Lubię: Dobre 1 Słabe 0

Dodaj komentarz