Forum-limerick

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat:Biopeptydy dla zdrowia i urody REWOLUCJA BEZ SKALPELA
betir5
Świeżak
Posty: 1
Permalink
Post Biopeptydy dla zdrowia i urody REWOLUCJA BEZ SKALPELA
w: December 10, 2013, 14:25
Cytuj

https://studiourody.wellu.eu/

email:betir5@wp.pl tel 693658124

Zapraszam osoby zainteresowane do zakupów z rabatem 45% oraz do współpracy.
Nasza firma to:
PIERWSZY W POLSCE PRODUCENT BIOPEPTYDÓW , Firma rozwijajaca się w zawrotnym tempie w całej Europie .....MOŻESZ BYĆ PIERWSZY W SWOJEJ MIEJSCOWOŚCI !!!

Rewolucja bez skalpela.
3 HITY światowej kosmetologii dla ZDROWIA i URODY

POBUDZANIE SYNTEZY KOLAGENU O 671 % HIT NA SKALE ŚWIATOWĄ !!!
PRODUKTY Z SETKAMI AKTYWNYCH BIOPEPTYDÓW
- Bioactiv collagen
- Biopeptide complex
- Nano Water

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rewolucyjnych naturalnych kosmeceutyków powstałych na bazie opatentowanej metody Prof. Frydrychowskiego oraz 10 lat badań polskich i szwajcarskich uczonych.

https://studiourody.wellu.eu/
Holistycznie działające produkty o przełomowym znaczeniu dla zdrowia i urody. Pieniądze których potrzebujesz i rzeczy o których marzysz, z ludźmi których lubisz.

W każdy wtorek o godz 21 na http://www.webinar.wellu.eu prezentacja online prowadzona przez Panią President przedstawione zostaną podstawowe zasady współpracy, badania naukowe , podstawowe informacje dotyczace produktów!!!

Dzięki naszym produktom nie będziesz musiał korzystać już z drogiej pomocy lekarskiej w najbardziej holistyczny i przyjazny sposób wzmocnisz swój organizm , stawy , kręgosłup ,więzadła i zapomnisz o problemach związanych ze skórą (łuszczyca ,AZS,tradzik młodzieńczy i różowaty, nadmierna suchość itd)

W momencie rejestracji (koszt ok 10 euro) otrzymujesz automatycznie swój sklep internetowy działajacy w 6 językach !!!
nie muisz robić zapasów zamawiać dla swoich klientów , promujesz swój link partnerski a potencjalni klienci sami dokonuja zakupów ....firma wysyła towar , cała marża ze sprzedazy (ok 45%) trafia na TWOJE KONTO !!!

NAPRAWDĘ WARTO < ZNAJDŹ CHWILĘ ZAPOZNAJ SIĘ Z TEMATEM ZANIM UPRZEDZĄ CIE INNI !!!
DECYZJA OCZYWIŚCIE NALEŻY DO CIEBIE !
W POLSCE AKTUALNIE JEST TO HIT "ZASZCZEP" TĘ IDEĘ POZA GRANICAMI I ZARABIAJ PROMUJĄC NAJBARDZIEJ AKTYWNE PREPARATY NA SKALE ŚWIATOWĄ BEZ CHEMII KONSERWANTÓW I INNYCH PASKUDZTW!

W RAZIE PYTAŃ SŁUŻĘ POMOCĄ

Beata rejestracja https://studiourody.wellu.eu/ email betir5@wp.pl prezentacja online każdy wtorek godz 21 na http://www.webinar.wellu.eu

ROYAL BIOPEPTID COMPLEX !

Peptydy służą do przenoszenia składników aktywnych w głąb skóry. Mają właściwości energetyzujące – pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Są pomocne w walce z przebarwieniami – rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Efektem ich zastosowania w kosmetyce jest sprężyste ciało, wypełnienie bruzd i nierówności, a także zapobieganie wiotczeniu skóry

Preparatu Larens i Nutrivi zawierają kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów, pochodzących głównie z trzech grup białek: dekoryny, lumikanu i histonów. Są to w znacznej ilości małe peptydy, 7-29 aminokwasów.
Naukowcy WellU Group stworzyli jedyny taki na świecie kompleks bioaktywnych oligo- i polipeptydów (ROYAL BIOPEPTIDE COMPLEX) Preparaty z serii Nano Collagen zawierają nawet 100 krotnie więcej peptydów, niż produkty innych marek.

Peptydy zawarte w produktach są naturalne, aktywne biologicznie, dzięki opatentowanej technologii, którą stosujemy w produkcji tych preparatów.
Podajemy je w postaci kompleksu złożonego z kilkuset oligo i polipeptydów, czyli krótkich łańcuchów białek, które mają zdolność penetrowania bariery skórnej.
Peptydy zawarte w preparatach Larens i Nutrivi działają w sposób naturalny, z jednej strony wspomagając procesy, które zachodzą w organizmie, z drugiej zaś strony hamują te, które są dla nas niekorzystne.
Uaktywniamy tzw. „wewnętrznego doktora”, wspomagamy jego działanie, tym samym procesy regeneracyjne w naszej skórze, jak również w całym organizmie zachodzą znacząco szybciej i sprawniej.
Badania prowadzone wraz z Katedrą Stomatologii we Wrocławiu – niezaprzeczalnie potwierdzają tę tezę i pokazują, że peptydy z jednej strony przyspieszają syntezę kolagenu i elastyny o kilkaset procent. (Z tym wynikiem nie może się równać żaden inny preparat na świecie). Z drugiej zaś strony nie wzrosło obumieranie komórek- wręcz przeciwnie, stosowanie naszych preparatów z jednej strony przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, z drugiej zaś strony hamujemy o 30-40% obumieranie komórek, co potwierdziły badania cytotoksyczności

Korzyści dla Twojej skóry i ciała:
- stymulują produkcje kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego
- hamują aktywność metaloproteinaz (enzymów starzeniowych)
- hamują wydzielanie enterleukin (powodujacych przedłużające sie ostre stany zapalne)
- działają przeciwbólowo, łagodząc wpływ ostrego klimatu lub mechanicznych czy chemicznych czynników środowiskowych
- wpływają na przekazywanie bodźców pomiędzy komórkami nerwowymi a mięśniowymi, przez co łagodzą zmarszczki mimiczne (efekt botoxu).
- regulują proces angiogenezy (tworzenie naczyń włosowatych) – białko VEGF
- przenoszą składniki aktywne w głąb skóry
- mają właściwości energetyzujące – pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny
- są pomocne w walce z przebarwieniami – rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry
- wpływają na przekazywanie bodźców pomiędzy komórkami nerwowymi a mięśniowymi, przez co łagodzą zmarszczki mimiczne (efekt botoxu)
- efektem ich zastosowania w kosmetyce jest sprężyste ciało, wypełnienie bruzd i nierówności, a także zapobieganie wiotczeniu skóry
- hamują aktywność metaloproteinaz (enzymów starzeniowych)
- regulują proces angiogenezy – białko VEGF (tworzenie naczyń włosowatych)
- działają przeciwzapalnie
- dostarczają niezbędny budulec do odbudowy kolagenu w wielu narządach
m.in.: stawy, chrząstki, paznokcie, włosy, gałka oczna, wątroba

PEPTYDY (przyszłość kosmetologii i medycyny)
TRANSPORTUJĄCE – docierają do miejsc aktywności biologicznej, łącząc się z innymi substancjami transportują je do głębokich warstw skóry,
SYGNAŁOWE – dają sygnał, że kolagen jest uszkodzony – stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny
ROZKURCZAJĄCE – „żelazko do zmarszczek” blokują impulsy komórek nerwowych , rozkurczają mięśnie odpowiadające za zmarszczki mimiczne, dają efekt „botoksu".

Kosmeceutyki autorstwa prof. Frydrychowskiego są w zasięgu naszej ręki. Zapraszam na zakupy, bo przecież każdy z nas chce wyglądać młodo i pięknie, niekomicznie po wizycie u chirurga plastycznego

katalog online https://wellu.eu/default/index/static/id/113

Rewolucja bez skalpela - kosmeceutyki z biopetydami !
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69448436c7a5b1f6.html][IMG

Image

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.34 ; Strona wczytana w 0.028 sekund

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


One Response to Forum-limerick

Dodaj komentarz