Forum-limerick

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat:Tanie rozmowy do Polski
Lycamobile
Świeżak
Posty: 5
Permalink
Post Tanie rozmowy do Polski
w: March 25, 2014, 08:39
Cytuj

W marcu Lycamobile wprowadziła nową ofertę, dzieki której zadzwonimy z Irlandii na polskie komórki za jedyne 5 centów za minutę. Wirtualny operator telefonii komórkowej, który wykorzystuje infrastukturę sieci O2 zapewnia, że nowa oferta pozostanie na dłużej. Przypomnijmy, że połączenia na telefony stacjonarne do Polski kosztują zaledwie 1 cent/minuta, a połączenia między numerami Lycamobile są całkowicie darmowe.

Do tej pory połaczenia na telefony komórkowe do Polski w sieci Lycamobile kosztowały 11 centów za minutę. Za połączenia na telefony stacjonarne musieliśmy zapłacić 1 cent/minuta. Teraz firma wyszła z nowa ofertą w kierunku osób, które dzwonią na komórki. Cena za minutę połączenia spadła o ponad połowę i obecnie jest najlepszą ofertą dla Polaków mieszkających w Irlandii. Za doładowanie wartości 5 euro otrzymujemy 100 minut rozmów na dowolną komórke w Polsce. – Dla mnie to idealne rozwiązanie, bo podczas jazdy autobusem potrafię rozmawiać ponad godzinę z mamą – mówi Anna Zielińska z Dublina. – W domu oczywiście dzwonię przez Skype, ale poza domem dzwonię z komórki i mój rachunek za telefon jest dosyć wysoki. Nowa oferta Lycamobile to super wiadomość, bo sporo zaoszczędzę. Za miesiąc jadę do Polski i zawiozę mamie drugą kartę Lycamobile. Wtedy będa mogła z nią rozmawiać zupełnie za darmo.

Aby skorzystać z oferty Lycamobile trzeba zaopatrzyć się w kartę. Darmową kartę SIM Lycamobile można zamówić online bezpośrednio ze strony internetowej http://www.lycamobile.ie lub zapytać o nią w większości polskich sklepów w Irlandii. Konto doładować możemy zarówno online oraz za pomocą kart doładowujących dostępnych w polskich sklepach. Nowi klienci będą mieli aktywowane tanie rozmowy od razu. Osoby, które mają już aktywne numery Lycamobile (aktywowane przed 21/02.2014) aby skorzystać z nowej oferty muszą wysłać sms o treści ACT SAVE pod numer 2525.

O Lycamobile
Międzynarodowa karta prepaid Lycamobile cieszy się uznaniem ponad 30 milionów klientów na całym świecie. Co więcej, co 2 sekundy dołącza do nas kolejny użytkownik. Z Lycamobile możesz cieszyć się wyjątkowo niskimi cenami połączeń międzynarodowych i być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi oraz znajomymi za granicą, niezależnie czy przebywają w Europie, Azji, Ameryce czy Afryce Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i od tego czasu gwałtownie się rozrasta. Obecnie może pochwalić się ponad 30 milionami klientów w 16 krajach (Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Polsce, Irlandii i Stanach Zjednoczonych).
Image

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.34 ; Strona wczytana w 0.013 sekund

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


One Response to Forum-limerick

Dodaj komentarz