Forum-limerick

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat:Darmowe rozmowy i darmowy LOT
Lycamobile
Świeżak
Posty: 5
Permalink
Post Darmowe rozmowy i darmowy LOT
w: April 2, 2014, 11:43
Cytuj

Niesamowita oferta dla klientów Lycamobile w Irlandii. Wystaczy doładować swoje konto 20 euro w kwietniu, maju i czerwcu (w sumie 60 euro) i cieszyć się z darmowego lotu w dwie strony do jednego z 14 krajów w których działa Lycamobile. Żadnych dodatkowych losowań, żadnych dodatkowych kosztów. Po prostu: DOŁADOWUJESZ I LECISZ!

Kto i jak może skorzystać?

Żeby skorzystać z oferty trzeba być rezydentem w Irlandii i mieć co najmniej 18 lat. Promocja dotyczy zarówno obecnych jak i nowych klientów Lycamobile. Jedna osoba może otrzymać tylko 1 voucher na lot.
Doładowań należy dokonać w kwietniu – 20 euro, maju – 20 euro, czerwcu – 20 euro. Po ostatnim doładowaniu otrzymamy voucher na darmowy lot i instrukcje jak z niego skorzystać.

W podróż możemy zabrać drugą osobę za 99 euro (podatki i opłaty wliczone)...lub wziąć drugi numer Lycamobile i skorzystać z promocji na drugą osobę doładowując go trzykrotnie po 20 euro i odebrać kolejny voucher na darmowy lot.

Dokąd mogę polecieć?

Darmowy lot obejmuje takie kraje jak: Austria, Belgia, Norwegia, Niemcy, Włochy, Francja, Holandia, Szwecja, Polska, Hiszpania, Dania, Szwajcaria, Portugalia oraz Wielka Brytania.

Na co wykorzystać doładowane kredyty?

DO POLSKI

Lycamobile ma obecnie najlepszą ofertę na połączenia komórkowe do Polski. Dzwonimy za jedyne 5c/min na wszystkie polskie komórki. Połączenia na telefony stacjonarne to 1c/min. Pomiędzy numerami Lycamobile w 17 krajach rozmawiamy całkowicie ZA DARMO.

W IRLANDII

Stawki w sieci Lycamobile w Irlandii wynoszą: 3c/min na stacjonarne, 19c/min na komórki, 9c/sms
Szczegóły oferty dostępne również na naszej stronie internetowej: http://www.lycamobile.ie/en/Free-Flight

PYTANIA

Jeżeli macie dodatkowe pytanie dotyczące tej oferty pytajcie na naszym profilu na facebooku – będziemy starali się odpowiadać na bieżąco. http://www.facebook.com/lycamobileirlandia

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.34 ; Strona wczytana w 0.012 sekund

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ


One Response to Forum-limerick

Dodaj komentarz